استایل لباس پوشیدن امینم را یاد بگیرید

مجله سارابارا – امینم یا مارشال مدرز، بدون شک یکی از معروف‌ترین رپر‌های تاریخ است و در طول زمان، با حفظ استایل راحت و نسبتاً عادی خود توانسته الهام بخش بسیاری از طرفدارانش باشد. در این نوشته سعی می‌کنیم تا حدودی شما را با استایل لباس امینم آشنا کنیم.

در قدم اول باید به یکسری از مسائلی که موجب انتخاب این استایل شده است توجه کنید. مارشال بروس مدرز بدن نسبتاً لاغری دارد و تا حد زیادی علاقه‌ای به ست کردن لباس‌ها یا استفاده از لباس‌های خاص و پر زرق و برق ندارد اما به یک چیز اهمیت زیادی می‌دهد و آن هم هماهنگی لباس‌ها با سبک خوانندگی اوست. او به لباس‌های ساده و خاص علاقه نشان می‌دهد و تا جایی که بتواند هم سعی می‌کند همه چیز روان و ساده به نظر برسد. در ضمن این رپر آمریکایی بیشتر به سراغ رنگ‌های تیره می‌رود.

سویشرت، مخصوصا سویشرت‌های کلاهدار

مارشال مدرز با یک سویشرت تیره کلاهدار و در راه پله
مارشال مدرز با سویشرت کلاهدار

بدون شک سویشرت و هودی مردانه اصلی‌ترین قسمت استایل لباس امینم است، او در اکثر اوقات با سویشرت جلوی دوربین می‌رود و در اکثر کنسرت‌ها هم با قرار دادن کلاه سویشرت روی یک کلاه دیگر، شروع به خواندن می‌کند و با این کارها، این سبک را تبدیل به امضای خود کرده است.

اگر می‌خواهید با سبکی مشابه امینم به خیابان‌های پاییزی شهر بروید، حتماً سویشرت را در ستتان بگنجانید و تا جایی که می‌توانید از رنگ‌های تیره و چرم استفاده کنید تا در انتخاب‌های بعدی دستتان بازتر باشد و حق انتخاب‌های بیشتری داشته باشید. همان طور که گفته شد امینم بدن نسبتاً لاغری دارد و همین مسئله هم در انتخاب شلوار تأثیر زیادی دارد. اگر بدنی مشابه امینم دارید حتماً از شلوارهای جذب استفاده کنید و اگر این گونه نیست، سراغ استایل بعدی بروید. 

امینم با تیشرت و شلوار بگی کارش را شروع کرد

با وجود محبوبیت این سبک از پوشش در گذشته، امروزه محبوبیت تیشرت مردانه و شلوار بگی کم رنگ تر شده و طرفدار زیادی ندارد اما زمانی که امینم کار خود را آغاز کرد، این سبک در اوج خود بود و مورد توجه بسیاری از رپر های آن دوره قرار گرفت، تعجبی ندارد که مارشال هم جذب این سبک شد و امروزه هم استایل لباس امینم به همین شکل است. به هر صورت اگر می خواهید استایلی خیابانی داشته باشید و البته شبیه به امینم باشید، این بهترین انتخاب ممکن است.

همان طور که گفته شد، این سبک کمی قدیمی شده است و امروزه شاهد استایل هایی جذب و استخوانی هستیم، به همین دلیل پیشنهاد می شود اسلش های جذب را جایگزین شلوار های بگی کنید تا هم امروزی به نظر بیایید و هم این استایل در پوششتان حفظ شده باشد.

استایل لباس امینم در کنسرت آستین تگزاس و جمع کردن آستین های تی شرت - ۲۰۱۴
مارشال مدرز در حالی که آستین های تی شرتش را جمع کرده

کاور و تاپ اسپرت را در بعضی شرایط می پوشد

مارشال مدرز گاهی اوقات با تاپ و جین مردانه یا شلوار اسلش در کنسرت هایش حاضر می شود البته در یک بازه زمانی که کمی از میادین دور شد و وزن اضافه کرد، از پوشیدن چنین سبکی خودداری نمود. اما در حالت عادی، این سِت به بهترین حالت ممکن با جثه لاغر او هماهنگ است و برای اجرای کنسرت ها هم انتخاب مناسبی به نظر می رسد.

کلاه، بخشی از استایل لباس امینم

یکی از اصلی ترین قسمت استایل امینم، کلاه های اوست. همان طور که گفته شد، او علاقه زیادی به استفاده از کلاه سویشرت روی یک کلاه دیگر دارد و با وجود قدیمی بودن این سبک، امینم همچنان این سبک را می پوشد تا امضای خود را حفظ کند. مارشال معمولا با کلا های ورزشی و بافتنی دیده می شود و چندین دفعه هم کلاه هایی پوشیده که لوگوی خودش روی آن بوده.

کلاه های بافتنی تیره به همراه شلوار اسلش و سویشرت حالتی خیابانی به پوشش می دهد و این دقیقا همان چیزی است که امینم می خواهد. این سبک با پوشش مورد علاقه او یعنی سویشرت هم هماهنگی خوبی به وجود می آورد که به نظر می رسد همین هم دلیل انتخابش باشد.

امینم از شلوارک تیره استقبال می‌کند

یکی از معروف ترین استایل های امینم از یک کلاه ورزشی، سویشرت و البته شلوارک تشکیل شده که هم با اندام او هم خوانی دارد و هم به اندازه کافی خاص به نظر می رسد و در نهایت، با سبک خوانندگی او هماهنگی خیلی خوبی دارد. شلوارک انواع مختلفی هم دارد که مشخصا برای شخصی که علاقه ای به تغییر سبک خود ندارد خبر خوبی است و به شما هم این امکان را می دهد که سِتتان را با توجه به لباس های موجود در کمدتان بسازید اما باز هم به یاد داشته باشید که تیره بودن رنگ ها مهم است.

استایل لباس امینم با اکسسوری‌های خاص تکمیل می‌شود

مارشال مدرز با یک سویشرت تیره و گردنبند خاص و ساعت کاسیو
گردنبند، بخشی از استایل لباس امینم

مارشال مدرز سعی می کند با استفاده از اکسسوری سِت خود را تکمیل کند و به نظر می رسد ساعت و گردن بند بیشتر از بقیه اکسسوری ها مورد توجه رپر آمریکایی قرار می گیرد و در میان رنگ ها هم طلایی انتخاب اول اوست. گاهی اوقات هم به سراغ ساعت های نسبتا بزرگ می رود.

در سال ۲۰۱۱ امینم برای اولین بار از یک گردنبند خاص استفاده کرد که شامل مثلثی بود که داخل یک دایره قرار داشت. به دنبال این اتفاق سوال هایی در رابطه با منظور امینم از پوشیدن چنین گردن بندی مطرح شد.

منبع: theidleman