Search
فیلتر دسته‌بندی محصولات
انتخاب همه
محصولات زنانه
لباس زنانه
تاپ زنانه
تیشرت زنانه
شلوار زنانه
لباس راحتی زنانه
لگ زنانه
بافت و پانچو زنانه
مانتو و رویه زنانه
محصولات مردانه
لباس مردانه
کاپشن، پالتو و بارانی مردانه
سویشرت و هودی مردانه
بافت، پلیور و بلوز مردانه
تیشرت و پولوشرت مردانه
کت تک مردانه
کیف‌ زنانه
کیف دستی، دوشی و کمری زنانه
جوراب زنانه
رنگ‌ها و انواع تیشرت مردانه

آشنایی با انواع تی‌شرت مردانه

مجله سارابارا – آشنایی با انواع تیشرت مردانه در طول فصل تابستان به شما این امکان را می‌دهد که با دید بهتری خرید کنید و لباس های کمدتان را هوشمندانه‌تر از قبل با هم ست کنید. در ادامه این متن شما با انواع تی‌شرت مردانه آشنا خواهید شد و برخی از بهترین گزینه های خرید اینترنتی این تیشرت‌ها را هم به شما معرفی می‌کنیم.

تیشرت یقه گرد

همه ما با تیشرت‌ یقه گرد و یا بیسیک آشنایی داریم و درواقع میتوانیم آن را بهترین ناجی در مواقعی که زمان کافی نداریم معرفی کنیم. تیشرت‌هایی با یقه گرد به کسانی که چهره‌های کشیده و شانه‌های منحنی (شیب دار) دارند توصیه میشود؛ و کمک میکند اندام‌ آنها بهتر و متعادل‌تر به نظر برسد.

انواع تیشرت مردانه سفید با طرح برجسته
تیشرت سفید

تیشرت یقه هفت

همانطور که از اسم تیشرت متوجه شده‌اید این مدل، یقه‌ای به شکل حرف V دارد. در بین انواع تیشرت مردانه ، تیشرت های یقه هفت انتخاب مناسبی برای افرادی با شانه‌های پهن، صورت گرد و هیکل درشت مناسب هستند.

انواع تیشرت مردانه مدل یقه هفت رنگ خاکستری
تیشرت یقه هفت

تیشرت‌های یقه Y

یقه این مدل تیشرت به نوعی ترکیبی از یقه‌ی هفت و گرد است. در تیشرت‌های هنلی یقه تا روی سینه برش خورده ست که با یک ردیف دکمه به دلخواه باز یا بسته میشود. انتخاب تیشرت‌هایی با یقه Y شکل برای افرادی که سینه‌های برجسته و پهن دارند گزینه مناسبی ست. زیرا موجب میشود اندام آنها مردانه‌تر و عضلانی‌تر به نظر برسد.

انواع تیشرت مردانه مدل یقه دکمه دار سفید رنگ
یقه هنلی

تیشرت های اورسایز

قانون بازگشتی بودن مد این مدل تیشرت ها را از دهه‌ی ۹۰ به دنیای امروز پیوند زده است. تیشرت‌های بگی شکل لزوما اورسایز نام نمیگیرند! در واقع این سبک تیشرت‌ها در قسمت آستین پهن هستند و ایستایی کمی دارند. در ادامه بهتر است هنگام استفاده از تیشرت‌های گشاد سراغ شلوار‌های اسکینی و فیت نروید.

انواع تیشرت مردانه مدل اورسایز سفید رنگ
تیشرت اورسایز

تیشرت‌های هودی

هودی در واقع به نوعی سوییشرت و یا ژاکت اتلاق میشود که یک کلاه به آن متصل است. هودی‌ها کاربرد‌های مختلفی دارند و با قد آستین‌های کوتاه و بلند و در جنس‌ها و کیفیت‌های متفاوتی تولید میشوند.

انواع تیشرت مردانه مدل هودی قرمز رنگ
تیشرت هودی

تیشرت‌های فیت

در اکثر مواقع تیشرت‌های فیت از پارچه‌هایی با کشسانی بالا تولید میشوند و فرم بدن را به خوبی نشان میدهند. تیشرت‌های‌ چسبان بدن را دربر میگیرند و برای افرادی که اندام متناسبی دارند توصیه میشوند؛ همچنین این سبک تیشرت بیشترین استفاده را در کنار اورشرت‌ها و ژاکت‌ها دارد.

تیشرت مدل فیت خاکستری
تیشرت فیت

آستین رگلان

  این نوع تیشرت در دو مدل آستین سه ربع و آستین بلند تولید میشود. آستین رگلان در واقع برش و طراحی لباس بازی بیسبال را برای ما یادآور میشود، به این شکل که برش آستین از یقه تیشرت شروع شده و معمولا رنگی متفاوت دارد.

تیشرت مدل استین رگلان سفید و مشکی
تیشرت استین رگلان

آستین کپ

کپ، به تیشرت‌هایی گفته میشود که در قسمت آستین برش یکسره با تیشرت دارند و در واقع خبری از بخش زیرین آستین نیست! و به همین جهت باعث پهن به نظر رسیدن شانه‌ها میشود.

تیشرت استین کپ سفید با نوشته
تیشرت استین کپ

در ادامه اگر می‌خواهید با انواع پیراهن مردانه هم آشنا شوید، می‌توانید متن آشنایی با انواع پیراهن مردانه را مطالعه کنید.

منبع: sewguide.com

پست‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید