Search
فیلتر دسته‌بندی محصولات
انتخاب همه
محصولات زنانه
لباس زنانه
تاپ زنانه
تیشرت زنانه
شلوار زنانه
لباس راحتی زنانه
لگ زنانه
بافت و پانچو زنانه
مانتو و رویه زنانه
محصولات مردانه
لباس مردانه
کاپشن، پالتو و بارانی مردانه
سویشرت و هودی مردانه
بافت، پلیور و بلوز مردانه
تیشرت و پولوشرت مردانه
کت تک مردانه
کیف‌ زنانه
کیف دستی، دوشی و کمری زنانه
جوراب زنانه
انواع عینک آفتابی زنانه و مردانه تابستانی که ترند 2020 هستند

شیک‌ترین انواع عینک های آفتابی زنانه و مردانه تابستانی را بشناسید

مجله سارابارا – انواع عینک های آفتابی زنانه و مردانه تابستانی ممکن است اکسسوری وکوچکی باشند اما تاثیر بسیار زیادی دارند. یک عینک آفتابی شیک می‌تواند صورت، استایل یا حتی حال و هوای شما را تغییر دهد. با فرا رسیدن تابستان کمد شخصی ما هم باید به شیک ترین انواع عینک های آفتابی مجهز شود و امسال بهترین گزینه های ممکن یادآور گذشته هستند و بازار امسال سرشار از عینک های آفتابی منحصر به فرد اما قابل استفاده ای هستند که جزییات جدیدی دارند اما حالت کلاسیکی دارند.

مجله وگ (vogue) اخیرا نگاهی به محبوب ترین و جذاب ترین عینک های آفتابی از سال ۱۹۵۵ تا کنون انداخته است که در ادامه سه نمونه از محبوب‌ترین عینک های آفتابی زنانه و مردانه تابستانی را بررسی می‌کنیم.

عینک آفتابی طرح گربه ای

اولین عینک آفتابی زنانه پیشنهادی، یک فریم کلاسیک است. عینک آفتابی طرح گربه ای می‌تواند بخشی از استایل شما در طول تابستان باشد. از فریم های همانند بال گرفته تا حالت لاک پشتی کلاسیک یا حتی استایل قدیمی هالیوودی همگی می‌توانند انتخاب های مناسبی برای گذراندن تابستان امسال باشند.

عینک آفتابی خلبانی مردانه و زنانه

عینک آفتابی های خلبانی دوباره در دسته جذاب ترین طرح های عینک آفتابی قرار گرفته‌اند. فریم کلاسیکی که پیش تر برای خلبانان در نظر گرفته می‌شد، باز هم با وجود کوچک ترین جزییات به یکی از محبوب‌ترین عینک های آفتابی مردانه و زنانه تبدیل شده است.

عینک آفتابی های خلبانی در انواع بسیار متنوعی تولید می‌شوند و تمام موارد از طیف های رنگی مختلف برای لنز گرفته تا جزییات فلزی به کار رفته در فریم متغییر هستند و به شما حق انتخاب های بسیاری می‌دهند.

بازگشت عینک آفتابی های اور سایز

عینک های آفتابی زنانه اور سایز در تمام طرح ها بازگشته‌اند. از فریم دایره ای تا مربعی، همگی دوباره طراحی شده اند اما این بار حتی بزرگ تر از گذشته! این عینک های آفتابی اور سایز که در دهه هفتاد میلادی جذابیت خاصی داشتند، با اضافه شدن چند به روز رسانی همانند مات شدن، لنز های تیره و استفاده از رنگ های متنوع در فریم و لنز، دوباره محبوبیت گذشته خود را پیدا کرده‌اند.

منبع: VOGUE

پست‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید