Search
فیلتر دسته‌بندی محصولات
انتخاب همه
محصولات زنانه
لباس زنانه
تاپ زنانه
تیشرت زنانه
شلوار زنانه
لباس راحتی زنانه
لگ زنانه
بافت و پانچو زنانه
مانتو و رویه زنانه
محصولات مردانه
لباس مردانه
کاپشن، پالتو و بارانی مردانه
سویشرت و هودی مردانه
بافت، پلیور و بلوز مردانه
تیشرت و پولوشرت مردانه
کت تک مردانه
کیف‌ زنانه
کیف دستی، دوشی و کمری زنانه
جوراب زنانه

درباره سارابارا

فروشگاه اینترنتی «سارابارا» در سال ۱۳۹۷ با به‌کارگیری نزدیک به نیم قرن تجربه‌ی فعالیت در زمینه تولید، پخش و خرده‌فروشی پوشاک تأسیس شد. محیط پویا و خلاق به همراه اشتیاق، تلاش و شکیبایی همکاران مجموعه سبب شده تا با استفاده از دانش روز دنیا در زمینه‌ی طراحی، تولید، پخش و خرده‌فروشی پوشاک به ارائه‌ی محصولات با کیفیت و قیمت مناسب به صورت آنلاین بیانجامد.

در فروشگاه آنلاین سارابارا محصول مورد نظرتان را جست‌و‌جو، انتخاب و خرید کنید و در کمترین زمان ممکن به صورت کاملا رایگان سفارش خود را دریافت نمایید.شما میتوانید با استفاده از مهلت سه روزه‌ی بازگشت کالا خرید خود را بررسی و در صورت عدم رضایت آن را عودت نمایید و هزینه پرداختی خود را به طور کامل دریافت نمایید.

سارابارا تلاشی است برای تقویت و حمایت از تولید ملی و ایجاد دسترسی آسان‌تر تمامی افراد به جدیدترین و بهترین تولیدات پوشاک.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص شعبات حضوری ما اینجا کلیک کنید.

سارابارا به چه معنی است؟

سارابارا یک واژه ی لاتین با ریشه ی فارسی است و به معنای تن پوش شرقی. در گذشته، ایرانیان، جامه هایی به پا داشتند که در غرب و سایر نقاط دیده نشده بود ه در مقابل لباس های دامن گونه برای سایر نقاط دنیا، لباس جالبی بود، در اصطلاح به این نوع جامه، سارابارا گفته میشد. در واقع به نوعی مخترع شلوار، ایرانیان محسوب میشدند، که آنرا سارابار مینامیدند. سارابار در طول زمان به ساروار، و شلوار تغییر پیدا کرد. اقوام لاتین، از سارابارا، به عنوان، لباسی که شرقی ها میپوشند، استفاده میکردند.