Search
فیلتر دسته‌بندی محصولات
انتخاب همه
محصولات زنانه
لباس زنانه
تاپ زنانه
تیشرت زنانه
شلوار زنانه
لباس راحتی زنانه
لگ زنانه
بافت و پانچو زنانه
مانتو و رویه زنانه
محصولات مردانه
لباس مردانه
کاپشن، پالتو و بارانی مردانه
سویشرت و هودی مردانه
بافت، پلیور و بلوز مردانه
تیشرت و پولوشرت مردانه
کت تک مردانه
کیف‌ زنانه
کیف دستی، دوشی و کمری زنانه
جوراب زنانه
سربند توری برای عروس - اکسسوری مو زنانه در مجله اینترنتی مد - brides

آشنایی با چند مدل اکسسوری مو زنانه در سال 2019

مجله سارابارا – همانطور که میدانید اکسسوری‌ها جزء اصلی یک استایل نیستند؛ اما این قابلیت را دارند که آنرا تکمیل کنند و جلوه‌ای خاص ببخشند. با یک نگاه اجمالی به ‌اکسسوری مو زنانه بهار و تابستان ۲۰۱۹ میتوان نتیجه گرفت که دیزاینرها در بازی با رنگها و استفاده از طرح‌های نوآورانه همه‌ی توان خود را به کار گرفته‌اند!

برای مثال هدبندهای بزرگ وحجیم، تاج‌های گل و روسری‌های نخی و یا ساتنی در کالکشن اکثر برندهای مطرح به چشم می‌خورد.
و در نهایت جالب است بدانید امسال طرح‌های بوهمیایی، پرنسسی و به طور کلی زنانه بخش عمده موتیف‌ها را تشکیل می‌دهند.

استفاده از گل :

دکور کردن موها با گل از ران‌وی برند آمریکایی Rodarte شروع شد! طراح  گل‌های رز ظریف را در اندازه‌های مختلف روی سر مدل‌ها دکور کرده بود و با کمک روبان‌های رنگی به موها حالت داده بود و یک ترکیب خاص به وجود آورده بود! به این ترتیب شما می‌توانید در تابستان امسال از تاج‌های گل مصنوعی و یا گلهای طبیعی به عنوان اکسسوری و تزئین موهایتان در مراسم مختلف استفاده کنید.

اکسسوری گل‌رز برند دولچه
استفاده از اکسسوری گل در برند دولچه

استفاده از روسری‌های رنگارنگ:

وقت آن رسیده که روسری‌های رنگارنگ ساتنی را از کمد‌ها بیرون بکشید! روسری پرکاربردترین اکسسوری‌ مو زنانه به حساب می‌آید. امسال در برند مایکل کورس روسری‌های کوچک و بزرگ چاپی به شکل توربان به چشم می‌خوردند که کل موها را کاور کرده بود. همین‌طور دستمال‌های ساتنی که دور موها بافته شده و یا به یک پاپیون بزرگ بدل شده بودند. در فشن شو برند kate spade  نقش روسری‌ها کاملا مطابق یا پارچه لباس‌ انتخاب شده بود و در کالکشن برند D&G  دستمال‌های کوچکی دور سر مدل‌ها گره خورده بود و بخشی از موها را پوشش می‌داد.

اگر علاقه‌مند به پیروی از ترندها هستید پیشنهاد می‌کنیم یک روسری بلند را در بافت موهایتان همراه کنید و یا به جای کش مو از یک دستمال کوچک رنگی کمک بگیرید.

استفاده از روسری‌‌های کوچک و بزرگ به عنوان هدبند و اکسسوری مو زنانه
استفاده از روسری‌های ساتنی به عنوان هدبند
روسری نارنجی ساتنی به عنوان هدبند و اکسسوری مو زنانه
روسری ساتنی

استفاده از روبان‌های ظریف و پاپیون :

روبان‌ها جزو آن دسته اکسسوری مو زنانه و تزئینات کوچک و دوستداشتنی هستند که در عین سادگی حس دخترانگی را القا می‌کنند. روبان‌ها در اکثر ران‌وی های بهار و تابستان به شکل پاپیون‌های بزرگ و ساتنی و یا پاپیون‌های ظریف و مخملی کوچک حضور داشتند. همچنین این اکسسوری به عنوان یک آیتم اصلی در کالکشن تابستانه برند miu miu  انتخاب شده بود.

پاپیون‌های مشکی به عنوان اکسسوری مو زنانه
استفاده از اکسسوری روبان مشکی

سربندهای توری به عنوان اکسسوری مو زنانه :

 نوارهای توری از زمان‌های گذشته تا به امروز یک تزئین پرطرفدار برای خانم‌ها بوده است و این توانایی را دارد که وجهه‌ای کلاسیک و رسمی به استایل شخص ببخشد. این اکسسوری مو زنانه محبوب، امسال جای خودش را در بین ترندها به خوبی باز کرده است؛ برای مثال در برند  marc Jacobs شاهد پیراهن‌های حجیم و سربندهای توری روشن و زیبایی هستیم که در راستای زیبایی بیشتر استایل انتخاب شده‌اند! طراح خلاق این برند، نوارهای توری را به شکل گل‌های حجیم و نسبتا بزرگی فرم داده است و با قرار دادن آن بر روی موها بخشی از صورت را پوشانده است.

استفاده از اکسسوری تور در برند سلین
استفاده از اکسسوری تور برای موها

منبع: asiafjabride

پست‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید